Item No: OLUDFTZK
| Style | Sweet |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Flower |
| Material | 304 Stainless Steel, Artificial Pearl |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 10g |
Price range: $1.32 through $3.61


















Item No: OLUDFTZK
| Style | Sweet |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Flower |
| Material | 304 Stainless Steel, Artificial Pearl |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Style | Style 1, Style 11, Style 3, Style 5, Style 10, Style 12, Style 14, Style 7, Style 9, Style 6, Style 13, Style 2, Style 4, Style 8, Style 15 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.