Item No: OL131D0X7
| Color | Silver |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Design | Polishing |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | 201 Stainless Steel |
| Occasion | Travel |
| Classification | Necklace |
| Weight | 32g |
Price range: $0.64 through $0.80







Item No: OL131D0X7
| Color | Silver |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Design | Polishing |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | 201 Stainless Steel |
| Occasion | Travel |
| Classification | Necklace |
| Weight | 32g |
| Weight | 0.032 kg |
|---|---|
| Option | Steel Color 60cm * 7mm, Steel Color 50cm * 5mm, Steel Color 50cm * 7mm, Steel Color 60cm * 5mm |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.