Item No: OL190I64
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Necklace |
| Material | Stainless Steel, Titanium Steel |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Necklace |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 37g |
Price range: $4.81 through $5.66








Item No: OL190I64
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Necklace |
| Material | Stainless Steel, Titanium Steel |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Necklace |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 37g |
| Weight | 0.037 kg |
|---|---|
| Option | JDN20602-1, JDN20602-2, JDN20602-3, JDN20602-4 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.