Item No: OLP4WOUY
Minimum Purchase Quantity: 2
| Style | New Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | 201 Stainless Steel |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Rhinestones |
| Ear Needle Material | 316 Stainless Steel |
| Weight | 5g |
Price range: $0.24 through $2.29





















Item No: OLP4WOUY
Minimum Purchase Quantity: 2
| Style | New Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | 201 Stainless Steel |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Rhinestones |
| Ear Needle Material | 316 Stainless Steel |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Color | Silver/pair 2.0*8mm, Plain Silver Ring / Pair 2.0*8, Plain Silver Ring / Pair 2.0*12, Plain Silver Ring/Pair 2.0*10, Plain Circle Gold / Pair 2.0*8, Plain Circle Gold V 2.0*10, Plain Circle Gold / Pair 2.0*12, Silver/pair 2.0*10mm, Gold/pair 2.0*8mm, Rose Gold/pair 2.0*8mm, Black/pair 2.0*8mm OPP Bag, Silver/pair 2.0*12mm, Gold/pair 2.0*10mm, Black/pair 2.0*10mm, Rose Gold/pair 2.0*10mm, Rose Gold/pair 2.0*12mm, Black/pair 2.0*12mm, Gold/pair 2.0*12mm |
| Size | Stainless Steel/Pair |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.