Item No: OLKI2UD9
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Holiday, Daily, Date |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 14g |
Price range: $0.40 through $0.57





Item No: OLKI2UD9
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Holiday, Daily, Date |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 14g |
| Weight | 0.014 kg |
|---|---|
| Option | Silver-Six-Claw Loose Diamond Necklace, Gold-Six-Claw Loose Diamond Necklace |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.