Item No: OLB7UV4I
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Leaf, Round |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Festival |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Eyebrow Nails, Ear Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 3g |
Price range: $0.61 through $1.51



















Item No: OLB7UV4I
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Leaf, Round |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Festival |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Eyebrow Nails, Ear Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 3g |
| Weight | 0.003 kg |
|---|---|
| Color | Gold, Silver |
| Size | 3#, 8#, 2#, 5#, 1#, 6#, 7#, 4# |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.