Item No: OL1UYVGJW
| Style | Basic |
|---|---|
| Design | Polishing |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bangle |
| Weight | 35g |
Price range: $0.95 through $1.77























Item No: OL1UYVGJW
| Style | Basic |
|---|---|
| Design | Polishing |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bangle |
| Weight | 35g |
| Weight | 0.035 kg |
|---|---|
| Option | 6mm Glossy-Steel Color, 6mm Glossy-Gold |
| Style | 4mm50x60, 4mm53x64, 6mm53x64, 6mm50x60, 8mm50x60, 8mm53x64 |
| Color | Steel Color, Gold, Rose Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.