Item No: OLP83LFG
| Style | Simple Style, Classic Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Casual, Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Weight | 18g |
Price range: $3.26 through $3.77








Item No: OLP83LFG
| Style | Simple Style, Classic Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Casual, Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Weight | 18g |
| Weight | 0.018 kg |
|---|---|
| Option | round Steel Color Ear Clip Ea311801s, Oval Steel Color Ear Clip Ea311701s, Round 20 * 15mm Gold Ear Clip Ea311801g, Oval Gold Ear Clip Ea311701g, Round 40 * 25mm Gold Ear Clip Ea311803g |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.