Item No: OL1FGMTLL
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Plating |
|---|---|
| Style | Sweet |
| Gender | Women's |
| Pattern | Solid Color |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Plating Color | 18K Gold |
| Classification | Bracelets, Necklace |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Gold Plating Thickness | 0.03µm-0.05µm |
| Weight | 6g |











![Ball Bead Chain Necklace [Gold]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-d9caea45923634b1d2de8c3db16e6a5b-300x300.webp)
![Ball Bead Chain Bracelet [Gold]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-11cd9c330c146504d390c62886781350-300x300.webp)





Reviews
There are no reviews yet.