Item No: OL1EUHNH6
| Craft | Enamel, Enamel |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Cross |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 5g |
Price range: $1.23 through $1.62

















Item No: OL1EUHNH6
| Craft | Enamel, Enamel |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Cross |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Option | QQSL017-Red, SL668 -LIGHTBLUE, SL669-Black, SL670-Blue, SL671-Red, SL672-Pink, SL674-White, SL429, QQSL017-Blue, QQSL017-Pink, QQSL017-White, QQSL017-Orange, QQSL017-Black |
| Style | KD026-Lightblue Lake |
| Color | Blue |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.