Item No: OL191AI72
| Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Plating Color | 18K Gold |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 5g |
Price range: $0.56 through $0.80





Item No: OL191AI72
| Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Plating Color | 18K Gold |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Color | Silver, Gold |
| Size | Adjustable |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.