Item No: OLDBI0KB
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Flower |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 5g |
Price range: $1.02 through $1.71

























Item No: OLDBI0KB
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Flower |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Option | Steel Snow Lotus, Steel Rose, Steel Poppy, Steel Chrysanthemum, Steel Color Flower-De-, Steel Daisy, Steel Hawthorn Flower, Steel Lotus, Steel Color Petunia, Steel Color Cosmos Bipinnatus, Steel Color Narcissus, Steel Color Holly, Golden Flower-De-, Golden Daisy, Golden Rose, Golden Lotus, Golden Poppies, Golden Cosmos Bipinnatus, Golden Chrysanthemum, Golden Holly, Golden Hawthorn Flower, Golden Petunia |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.