Item No: OL4HFNDG
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Round |
| Material | 201 Stainless Steel, natural stone |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Event & Party Supplies | Earrings |
| Weight | 8g |
$1.14











Item No: OL4HFNDG
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Round |
| Material | 201 Stainless Steel, natural stone |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Event & Party Supplies | Earrings |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Style | 1. Light, 3., 4., 6. Dark, 2. |
| Color | Green, Red, Pink |
| Option | 5. Black and Brown, 7. Blue Texture, 8. Black Green Stripe |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.