Item No: OL1I777K5
| Style | Bohemian |
|---|---|
| Design | Enamel |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Star |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily, Shopping |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 8g |
$1.29






Item No: OL1I777K5
| Style | Bohemian |
|---|---|
| Design | Enamel |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Star |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily, Shopping |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Style | QQSL021-Sapphire |
| Color | Blue |
| Option | QQSL021-Black, QQSL021-White |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.