Item No: OLA0LVYG
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Plating, Inlay |
|---|---|
| Style | Elegant, Sweet |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Round |
| Material | 304 Stainless Steel, Plastic |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Plating Color | 18K Gold |
| Classification | Drop Earrings |
| Inlay Material | Plastic |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Gold Plating Thickness | 0.03µm-0.05µm |
| Weight | 12g |











![[G171] Pearl Earrings / Gold](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-2e277cd7d517cebd04580b22511c1c58-300x300.webp)
![Yc [G171] Pearl Earrings [Gold]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-9d6ba054c213deb026cbf7332d87e714-300x300.webp)





Reviews
There are no reviews yet.