Item No: OLB4V2K8
| Craft | Rabbit, Bowknot |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Heart Shape, Crown, Bow Knot |
| Material | Titanium Steel |
| Classification | Earrings |
| Ear Needle Material | Titanium Steel |
| Weight | 1g |
Price range: $0.22 through $0.24




















Item No: OLB4V2K8
| Craft | Rabbit, Bowknot |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Heart Shape, Crown, Bow Knot |
| Material | Titanium Steel |
| Classification | Earrings |
| Ear Needle Material | Titanium Steel |
| Weight | 1g |
| Weight | 0.001 kg |
|---|---|
| Color | Steel Color, Gold |
| Size | Moon (One), Crown (one), Love (One), Four-Leaf Clover (One), Five-Pointed Star (One), Love Glossy Surface (one Piece), Bow (One), Square (One), Little Bunny (One) |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.