Item No: OL63JV4H
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Enamel, Plating |
|---|---|
| Style | Hip-Hop, Punk |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Color Block |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Birthday, Date, Bar |
| Quantity | 1 Pair |
| Plating Color | 18K Gold |
| Classification | Ear Cuffs |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Gold Plating Thickness | 0.03µm-0.05µm |
| Weight | 15g |



























Reviews
There are no reviews yet.