Item No: OL1FLMX94
Minimum Purchase Quantity: 2
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Necklace |
| Weight | 10g |
Price range: $0.31 through $1.40



















Item No: OL1FLMX94
Minimum Purchase Quantity: 2
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Necklace |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Option | Steel Color 3mm40cm, Steel Color 3mm50cm, Steel Color 3mm60cm, Steel Color 3mm70cm, Steel Color 5mm40cm, Steel Color 5mm50cm, Steel Color 5mm60cm, Steel Color 7mm40cm, Steel Color 5mm70cm, Steel Color 7mm50cm, Steel Color 7mm60cm, Steel Color 7mm70cm, Golden 5mm50cm, Black 5mm50cm, Golden 5mm60cm, Black 5mm60cm |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.