Item No: OL1CMIUIV
| Color | White, Pink, Red, Blue, Yellow, Black |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Flower |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Earrings, Ear Studs |
| Inlay Material | No Inlaid |
| Weight | 4g |
Price range: $0.67 through $1.25










Item No: OL1CMIUIV
| Color | White, Pink, Red, Blue, Yellow, Black |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Flower |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Earrings, Ear Studs |
| Inlay Material | No Inlaid |
| Weight | 4g |
| Weight | 0.004 kg |
|---|---|
| Option | Red, Single Price, Yellow, Single Price, Blue, Single Price, White, Single Price, Pink, Single Price, Black, Single Price, White Pair Price |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.