Item No: OLXK8K56
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Hoop Earrings |
| Weight | 5g |
Price range: $0.42 through $0.81

















Item No: OLXK8K56
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Hoop Earrings |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Option | Silver 80mm, Silver 30mm, Silver 20mm, Gold 30mm, Gold 20mm, Silver 40mm, Silver 50mm, Silver 60mm, Gold 50mm, Silver 70mm, Golden 40mm, Gold 60mm, Gold 70mm, Gold 80mm |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.