Item No: OLA6MOUD
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Letter |
| Material | 201 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Chain Material | 201 Stainless Steel |
| Plating Material | Gold Plated |
| Jewelry Making Type | Pendant |
| Weight | 10g |
Price range: $0.31 through $0.61






































Item No: OLA6MOUD
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Letter |
| Material | 201 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Chain Material | 201 Stainless Steel |
| Plating Material | Gold Plated |
| Jewelry Making Type | Pendant |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Color | Chain(Without Pendant), Steel Color (Single Pendant without Chain), Gold (Single Pendant without Chain) |
| Size | Steel Color Chain 2mm * 50, Letter I, LETTER O, Letter U, Letter Q, Letter X, Letter H, Letter G, Gold Chain 2mm * 50, Letter D, Letter P, Letter V, Letter Y, Letter B, Letter S, Letter T, Letter A, Letter C, Letter M, Letter N, Letter E, Letter F, Letter J, Letter K, Letter L, Letter R, Letter W, Letter Z |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.