Item No: OLQ369FN
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Hoop Earrings |
| Weight | 12g |
Price range: $0.18 through $0.57

















Item No: OLQ369FN
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Hoop Earrings |
| Weight | 12g |
| Weight | 0.012 kg |
|---|---|
| Color | Steel Color 2.0 * 30mm, Steel Color 2.0 * 20mm, Steel Color 2.0 * 40mm, Steel Color 2.0 * 50mm, Steel Color 2.0 * 60mm, Black 2.0 * 20mm, Rose Gold 2.0 * 20mm, Steel Color 2.0 * 70mm, Gold 2.0 * 40mm, Gold 2.0 * 20mm, Gold 2.0 * 30mm, Gold 2.0 * 50mm, Gold 2.0 * 60mm, Gold 2.0 * 70mm |
| Size | Hoop Earrings, Factory Direct Sales Cash Commodity and Quick Delivery |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.