Item No: OL106JYU3
| Style | Classic Style, Commute |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Round, Customization Laser Engraving |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily, Street |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 10g |
Price range: $0.49 through $0.87






Item No: OL106JYU3
| Style | Classic Style, Commute |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Round, Customization Laser Engraving |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily, Street |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Style | Rose |
| Color | Gold |
| Option | Silver, Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.