Item No: OLAAX0Y7
| Style | Vintage Style |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Maple Leaf, Heart Shape, Butterfly |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 10g |
Price range: $0.82 through $2.09




















































































































Item No: OLAAX0Y7
| Style | Vintage Style |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Maple Leaf, Heart Shape, Butterfly |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Option | 8131-Gold, 8138-Gold, 8141-Gold, 8144-Gold, 8150-Gold, 8150-Silver, 8153-Gold, 8153-Silver, 8154-Gold, 8154-Silver, 8155-Gold, 8155-Silver, 8157-Gold, 8157-Silver, 8158-Gold, 8158-Silver, 8159-Silver, 8162-Gold, 8162-Silver, 8163-Gold, 8163-Silver, 8170-Gold, 8170-Silver, 8149-Silver, 8149-Gold, 8141-Silver, 8165-Gold, 8165-Silver, 8159-Gold, 8146-Silver, 8139-Golden Green Bamboo Joint, 8139-Golden White Bamboo Joint, 8156-Gold, 8164-Gold, 8164-Silver, 8167-Gold, 8167-Silver, 8156-Silver, 8131-Silver, 8160-Gold, 8160-Silver, 8191-Gold Purple Zirconium, 8142-Golden Green Zirconium, 8143-Gold, 8143-Silver, 8179-Gold, 8192-Silver, 8142-Gold Red Zirconium, 8152-Golden White Zirconium, 8152-Rose Gold White Zirconium, 8152-Silver White Zirconium, 8185-Gold, 8132-Golden White Shell, 8132-Rose Gold White Shell, 8186-Gold, 8169-Silver, 8171-Gold, 8171-Silver, 8169-Gold, 8133-Gold, 8137-Gold Red Zirconium, 8137-Golden Green Zirconium, 8145-Gold, 8146-Gold, 8188-Gold, 8134-Gold, 8145-Silver, 8166-Gold, 8151-Golden Black Swan, 8151-Golden White Swan, 8151-Golden Purple Swan, 8161-Golden White Zirconium, 8161-Rose Gold White Zirconium, 8161-Silver White Zirconium, 8187-Gold, 8147-Gold, 8189-Gold, 8194-Gold, 8192-Gold, 8193-Gold, 8140-Gold, 8140-Silver, 8182-Gold, 8148-Gold, 8148-Silver |
| Style | 8138-Rose, 8141-Rose, 8144-Rose, 8146–Rose, 8149-Rose, 8150-Rose, 8153-Rose, 8154-Rose, 8155-Rose, 8157-Rose, 8158-Rose, 8159-Rose, 8162-Rose, 8163-Rose, 8170-Rose, 8165-Rose, 8156-Rose, 8164-Rose, 8167-Rose, 8131-Rose, 8160-Rose, 8168-Golden, 8168-Gold and, 8168-Gold, 8169-Rose, 8171-Rose, 8147-Rose, 8135-Rose |
| Color | Gold, Green, White, Pink |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.