Item No: OL1E65M7T
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Couple, Unisex |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Rings, Rings |
| Weight | 10g |
Price range: $0.59 through $0.95
























































Item No: OL1E65M7T
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Couple, Unisex |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Rings, Rings |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Option | XG321, XG396, XG383, XG393, XG398, XG314, XG341, XG311, XG320, XG342, XG392, XG387, XG385, XG386, XG318, XG326, XG328, XG340, XG380, XG394, XG397, XG399, XG378, XG388, XG377, XG382, XG335, XG381, XG312, XG317, XG331, XG337, XG339, XG379, XG395, XG333, XG343, XG308, XG315, XG319, XG323, XG325, XG327, XG330, XG332, XG336, XG338, XG334, XG329, XG309, XG310, XG316, XG384 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.