Item No: OL18AO1G7
| Craft | Irregular |
|---|---|
| Style | Retro |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Classification | Open Ring |
| Plating Material | 18K Real Gold Plated, Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 9g |
$2.73






Item No: OL18AO1G7
| Craft | Irregular |
|---|---|
| Style | Retro |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Classification | Open Ring |
| Plating Material | 18K Real Gold Plated, Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 9g |
| Weight | 0.009 kg |
|---|---|
| Option | Jdr201781-A, Jdr201781, Jdr201781-PK |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.