Item No: OL1QGS7W8
| Style | Casual, Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | Titanium Steel |
| Classification | Bangle |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Weight | 15g |
Price range: $0.99 through $2.07

















Item No: OL1QGS7W8
| Style | Casual, Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | Titanium Steel |
| Classification | Bangle |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Weight | 15g |
| Weight | 0.015 kg |
|---|---|
| Option | Steel Color 1, Steel Color 4, Steel Color 5, Steel Color 8, Steel Color 2, Steel Color 3, Gold 4, Gold 5, Steel Color 6, Gold 1, Gold 2, Gold 3, Steel Color 9, Gold 6 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.