Item No: OLSU2UW0
| Craft | Enamel |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Necklace |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 8g |
$1.95










Item No: OLSU2UW0
| Craft | Enamel |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Necklace |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Color | A2 Pink, A2 Purple, A2 Blue, A2 Black, A2 Color, A2 Green, A2 White |
| Size | Titanium Steel Furnace Vacuum Plating 18K Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.