Item No: OLS92D3Y
| Design | Polishing |
|---|---|
| Gender | Couple |
| Pattern | Circle |
| Material | 201 Stainless Steel |
| Classification | Necklace |
| Plating Material | Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 16g |
$0.57





Item No: OLS92D3Y
| Design | Polishing |
|---|---|
| Gender | Couple |
| Pattern | Circle |
| Material | 201 Stainless Steel |
| Classification | Necklace |
| Plating Material | Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 16g |
| Weight | 0.016 kg |
|---|---|
| Option | Heart-Left Hand, Heart-Right Hand |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.