Item No: OLSOTB89
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Star, Heart Shape, Crown |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily, Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 3g |
Price range: $0.70 through $1.14







































Item No: OLSOTB89
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Star, Heart Shape, Crown |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily, Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 3g |
| Weight | 0.003 kg |
|---|---|
| Model | Y20412-1 Gold 1 Piece, Y20412-3 Silver, Y20412-3 Gold 1 Piece, Y20412-1 Silver, Y20412-16 Silver, Y20412-6 Gold 1 Piece, Y20412-4 Silver, Y20412-6 Silver, Y20412-15 Silver, Y20412-15 Gold 1 Piece, Y20412-11 Silver, Y20412-12 Silver, Y20412-17 Silver, Y20412-4 Gold 1 Piece, Y20412-16 Gold, Y20412-2 Silver, Y20412-2 Gold 1 Piece, Y20412-5 Silver, Y20412-13 Silver, Y20412-14 Silver, Y20412-5 Gold 1 Piece, Y20412-11 Gold 1 Piece, Y20412-12 Gold 1 Piece, Y20412-14 Gold 1 Piece, Y20412-17 Gold 1 Piece, Y20412-13 Gold 1 Piece, Y20412-8 Silver, Y20412-9 Silver, Y20412-9 Gold 1 Piece, Y20412-8 Gold, Y20412-10 Silver, Y20412-10 Gold 1 Piece, Y20412-7 Silver, Y20412-18 Silver, Y20412-7 Gold 1 Piece, Y20412-18 Gold 1 Piece |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.