Item No: OLBQ1TPO
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating, Chain |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric, Solid Color |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 4g |
Price range: $0.65 through $1.95





























Item No: OLBQ1TPO
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating, Chain |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric, Solid Color |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 4g |
| Weight | 0.004 kg |
|---|---|
| Color | Twist Bracelet, Gold, Steel Color, Snake bones chain-3mm, Snake bones chain-4mm, Cuban Bracelet, Round Snake Bone Bracelet, Double Layer Curb Necklace, Cross Snake Bones Chain |
| Style | Snake bones chain-2.5mm, Snake Bones Chain-3mm, Snake bones chain-4mm |
| Option | Cuban Bracelet-Steel Color, Round Snake Bone Bracelet-Gold, Cuban Bracelet-Gold, Double Layer Curb Necklace-Steel Color, Double Layer Curb Necklace-Gold, Twist Bracelet-Gold, Cross Snake Bones Chain-Steel Color, Cross Snake Bones Chain-Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.