Item No: OLZOEHFG
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Round |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Anklet |
| Weight | 4g |
Price range: $0.86 through $1.12







Item No: OLZOEHFG
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Round |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Anklet |
| Weight | 4g |
| Weight | 0.004 kg |
|---|---|
| Color | Green Beads An11160j, Steel Color, Blue Beads An11160k, Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.