Item No: OL4F3KYW
| Style | Casual, Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Weight | 3g |
Price range: $0.52 through $0.53





Item No: OL4F3KYW
| Style | Casual, Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Weight | 3g |
| Weight | 0.003 kg |
|---|---|
| Model | U226 Heart-Shaped Stud Earrings Gold, U269 Heart-Shaped Stud Earrings Steel Color |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.