Item No: OL1F5H9IH
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Heart Shape, Flower, Butterfly |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Holiday, Travel |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Anklet |
| Inlay Material | Resin |
| Weight | 7g |
Price range: $1.52 through $2.46



















Item No: OL1F5H9IH
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Heart Shape, Flower, Butterfly |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Holiday, Travel |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Anklet |
| Inlay Material | Resin |
| Weight | 7g |
| Weight | 0.007 kg |
|---|---|
| Option | round Beads Anklet, Single Row Diamond Anklet, Heart round Beads Anklet, Lucky Beanie Anklet, Green Anklet, Love Love Anklet, Five Coin Anklet, Copper Coin Anklet, Golden Small Square Wealth Anklet, Golden Lucky Gourd Anklet, Golden Fu Character Gourd Anklet, Green Butterfly Anklet, Pony Money Bag Anklet, Golden Lotus Anklet, Gold Upper Signature Anklet, Seven Small Chrysanthemum Anklets |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.