Item No: OL101BL6L
| Style | Retro |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Devil's Eye, Star, Heart Shape |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Rings |
| Weight | 10g |
$0.87











Item No: OL101BL6L
| Style | Retro |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Devil's Eye, Star, Heart Shape |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Rings |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Style | Style 2, Style 5, Style 8, Style 9, Style 12, Style 11, Style 6, Style 10 |
| Size | Adjustable opening |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.