Item No: OLGOUL3N
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Plating |
|---|---|
| Style | Elegant |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Flower |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Plating Color | 18K Gold |
| Classification | Earrings |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Gold Plating Thickness | 0.03µm-0.05µm |
| Weight | 4g |











![[Ehg190] Hollow Flower / Gold](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-b6305d58516acabbdcbfed94951c5e6f-300x300.webp)





Reviews
There are no reviews yet.