Item No: OLQ31IXP
| Style | Vintage Style |
|---|---|
| Design | Diamond |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric, Starry Sky |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily, Date |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 40g |
Price range: $0.62 through $1.23








Item No: OLQ31IXP
| Style | Vintage Style |
|---|---|
| Design | Diamond |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric, Starry Sky |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily, Date |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 40g |
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Model | X2639, X2641, X2640, X2642 |
| Option | Steel Color Cross Chain |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.