Item No: OLNRK8VK
| Style | Sweet |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Butterfly |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 14g |
$0.86






























Item No: OLNRK8VK
| Style | Sweet |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Butterfly |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 14g |
| Weight | 0.014 kg |
|---|---|
| Option | 2 Hearts (Rose Gold), 2 Butterflies (Steel Color), 2 Butterflies (Gold), 3 Butterflies (Gold), Peach Heart ECG (Rose Gold), Baby Elephant (Golden), Baby Elephant (Rose Gold), ECG (Steel Color), Electrocardiogram (Golden), ECG (Rose Gold), Moon XINGX (Steel Color), Moon XINGX (Golden), Moon XINGX (Rose Gold), Dragonfly (Gold), 8 (Gold), 2 Hearts (Steel Color), 2 Butterflies (Rose Gold), 3 Butterflies (Steel Color), Heart ECG (Steel Color), 3 Heart-Shaped Middle ECG (Golden), 2 Hearts (Gold), 3 Butterflies (Rose Gold), Peach Heart ECG (Golden), Elephant (Steel Color), Cross (Gold), Snowflake (Gold), 5 Peach Heart (Golden) |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.