Item No: OLJL5EFI
| Style | Sweet |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Rings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 6g |
$0.83








Item No: OLJL5EFI
| Style | Sweet |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Rings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Option | SET0225-Blue Ring, Pink Ring, SET0225-Green Ring, SET0225-Black Ring, Purple Ring |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.