Item No: OL95RTPX
| Color | Pink, Red, Green, Blue |
|---|---|
| Style | Vintage Style |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Festival |
| Classification | Rings |
| Weight | 6g |
| Size | Circumference |
| Adjustable opening | 5.4 |
$1.57







Item No: OL95RTPX
| Color | Pink, Red, Green, Blue |
|---|---|
| Style | Vintage Style |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Festival |
| Classification | Rings |
| Weight | 6g |
| Size | Circumference |
| Adjustable opening | 5.4 |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Color | Rg0686-Pink, Rg0686-Green, Rg0686-Blue, Rg0686-Reddish Brown |
| Size | Adjustable Opening |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.