Item No: OL11EPXQQ
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Butterfly, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Butterfly |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday, Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Ring |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 5g |
Price range: $0.35 through $1.40













![Water through Two Knots [Ring]] / Adjustable Opening](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-2d3280b48c78a253e5b4eb28eb613764-300x300.webp)











Item No: OL11EPXQQ
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Butterfly, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Butterfly |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday, Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Ring |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Color | Silver, Drip Glazed Butterfly Ring, Zircon Butterfly Ring, Cross Zircon Ring, Sweet and Diamond Mounted Bow Ring Silver, Sweet and Diamond Mounted Bow Gold, Silver 1, Zircon Oil-Spot Glaze Flowers, Micro Inlaid Zircon Butterfly, Double Layer Drip Glazed Flower Ring, Cow Nose Ring, Love heart-shaped ring, Silver Double Butterfly, Water through Two Knots [Ring]], Oil-Spot Glaze Flowers Ring, Letter D Ring, Five-Pointed Star Style, Micro Rhinestone Snake Ring, Single A, L175 Knotted Opening Adjustable, Zircon Bow Ring, Golden Single Row Crystal Zircon |
| Size | Adjustable Opening |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.