Item No: OLWBFFTX
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 22g |
Price range: $4.62 through $5.39











Item No: OLWBFFTX
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 22g |
| Weight | 0.022 kg |
|---|---|
| Model | N21903-1, N21903-5, N21903-6, N21903-7, N21903-8, N21903-2, N21903-3, N21903-4 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.