Item No: OLL38K29
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Diamond |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding |
| Inlay Material | Gem |
| Weight | 5g |
| Size | Internal Perimeter |
| Adjustable opening | 5.44 |
Price range: $0.51 through $1.13
![50 Points [5mm]] / Adjustable Opening](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-4bb01b8f357041b2b26219a200e1861f-300x300.webp)
![1 Karat [6.5mm]] / Adjustable Opening](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-031d4d50257361e19b15202c662e9f32-300x300.webp)
![2 Karat [8mm]] / Adjustable Opening](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-c34caa3cfe59c66d9a08b6b08787e41f-300x300.webp)
![50 Points [5mm]] / Adjustable Opening](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-4bb01b8f357041b2b26219a200e1861f-300x300.webp)
![1 Karat [6.5mm]] / Adjustable Opening](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-031d4d50257361e19b15202c662e9f32-300x300.webp)
![2 Karat [8mm]] / Adjustable Opening](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-c34caa3cfe59c66d9a08b6b08787e41f-300x300.webp)
Item No: OLL38K29
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Diamond |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding |
| Inlay Material | Gem |
| Weight | 5g |
| Size | Internal Perimeter |
| Adjustable opening | 5.44 |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Color | 50 Points [5mm]], 1 Karat [6.5mm]], 2 Karat [8mm]] |
| Size | Adjustable Opening |
You must be logged in to post a review.
Price range: $1.15 through $1.25
![50 Points [5mm]] / Adjustable Opening](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-4bb01b8f357041b2b26219a200e1861f-300x300.webp)
![1 Karat [6.5mm]] / Adjustable Opening](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-031d4d50257361e19b15202c662e9f32-300x300.webp)
![2 Karat [8mm]] / Adjustable Opening](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-c34caa3cfe59c66d9a08b6b08787e41f-300x300.webp)
![50 Points [5mm]] / Adjustable Opening](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-4bb01b8f357041b2b26219a200e1861f-300x300.webp)
![1 Karat [6.5mm]] / Adjustable Opening](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-031d4d50257361e19b15202c662e9f32-300x300.webp)
![2 Karat [8mm]] / Adjustable Opening](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-c34caa3cfe59c66d9a08b6b08787e41f-300x300.webp)
Item No: OL1YK739R
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Diamond |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding |
| Inlay Material | Gem |
| Weight | 3g |
| Size | Circumference |
| Adjustable opening | 5.4 |
| Weight | 0.003 kg |
|---|---|
| Color | 3 Karat [9mm]], 2 Karat [8mm]] |
| Size | Adjustable Opening |
There are no reviews yet.
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.