Item No: OLB7WJQE
| Gender | Women's, Unisex |
|---|---|
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets, Bangle |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 6g |
$2.11






Item No: OLB7WJQE
| Gender | Women's, Unisex |
|---|---|
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets, Bangle |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Option | Silver, Gold |
| Style | Rose |
| Color | Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.