Item No: OL1TI76ND
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Letter |
| Material | Copper |
| Classification | Necklace |
| Inlay Material | Anti-Pearl |
| Weight | 13g |
$1.33





























Item No: OL1TI76ND
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Letter |
| Material | Copper |
| Classification | Necklace |
| Inlay Material | Anti-Pearl |
| Weight | 13g |
| Weight | 0.013 kg |
|---|---|
| Option | A, G, J, M, N, P, S, T, Z, B, C, D, E, F, H, I, K, L, O, Q, R, U, V, W, X, Y |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.