Item No: OL170SJ92
| Color | Rose Gold, White, Gold, Black |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Cross |
| Material | Copper |
| Occasion | Anniversary, Business, Travel |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 7g |
$2.01







Item No: OL170SJ92
| Color | Rose Gold, White, Gold, Black |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Cross |
| Material | Copper |
| Occasion | Anniversary, Business, Travel |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 7g |
| Weight | 0.007 kg |
|---|---|
| Option | Platinum, Black Plated Gun, Gold |
| Style | Rose |
| Color | Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.