Item No: OL1VFG195
| Design | Inlay |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | U Shape |
| Material | Copper |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 3g |
Price range: $1.34 through $2.18
























Item No: OL1VFG195
| Design | Inlay |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | U Shape |
| Material | Copper |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 3g |
| Weight | 0.003 kg |
|---|---|
| Color | 2#, Rose Gold, 3#, Silver, 5#, Gold, 1#, 7#, 6#, 4# |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.