Item No: OLIFEKJ7
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Devil'S Eye |
| Material | Imitation Pearl, Copper |
| Occasion | Daily |
| Classification | Necklace |
| Weight | 2g |
Price range: $2.51 through $3.76





Item No: OLIFEKJ7
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Devil'S Eye |
| Material | Imitation Pearl, Copper |
| Occasion | Daily |
| Classification | Necklace |
| Weight | 2g |
| Weight | 0.002 kg |
|---|---|
| Option | BE490GDBU, BE491GD00 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.