Item No: OL1LVHQCZ
| Style | Retro |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Cross, Star, Heart Shape |
| Festival | Valentine'S Day |
| Material | Pearl, Copper |
| Occasion | Party |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 8g |
Price range: $1.23 through $1.38







Item No: OL1LVHQCZ
| Style | Retro |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Cross, Star, Heart Shape |
| Festival | Valentine'S Day |
| Material | Pearl, Copper |
| Occasion | Party |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Option | JSS220004B, JSS220004C, JSS220004D |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.