Item No: OL1U5J4JS
| Style | Pastoral |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Sunflower, Sun |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Anxiety Ring, Open Ring, Rings |
| Weight | 2g |
$1.92



Item No: OL1U5J4JS
| Style | Pastoral |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Sunflower, Sun |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Anxiety Ring, Open Ring, Rings |
| Weight | 2g |
| Weight | 0.002 kg |
|---|---|
| Color | White gold color |
| Size | Adjustable Opening |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.